Otwarty system zgłoszeń na LOTTO Baborówko Horse Sale Show 2020

Panel zgłoszeń na międzynarodowe i krajowe zawody WKKW podczas LOTTO Baborówko Horse Sale Show 2020 właśnie został otwarty. W programie zawodów znalazły się trzy konkursy międzynarodowe: CCI4*-S, CCI3*-S i CCI2*-S oraz konkursy krajowe: CNC 1*, CNC 100 i CNC 90. Termin zgłoszeń upływa 7 września 2020 r. Propozycje dostępne są pod linkiem.

W ramach zawodów odbędą się rozgrywki o najbardziej prestiżowe tytuły w polskim WKKW – Mistrzostwa Polski WKKW seniorów i młodych jeźdźców oraz finał Pucharu Polski WKKW.

Zawody odbędą się na zmodernizowanej wiosną tego roku infrastrukturze sportowej Ośrodka Jeździeckiego w Baborówku. Do użytku zostały oddane dwa nowe hipodromy z podłożem kwarcowym i systemem podsiąkowym: duża arena o powierzchni 7000 mkw. oraz mniejsza o powierzchni 2100 mkw. Zawodnicy będą mogli zmierzyć się na trasie próby terenowej z nową, imponującą przeszkodą wodną, która powstała w miejscu wcześniejszego hipodromu trawiastego.

Zawody LOTTO Baborówko Horse Sale Show 2020 rozegrane zostaną w klasycznym formacie: w piątek odbędą się próby ujeżdżenia, w sobotę – próby terenowe, a w niedzielę – skoki przez przeszkody i ceremonie zwycięzców.

LOTTO Baborówko Horse Sale Show 2020 odbędzie się w dniach od 25 do 27 września 2020 r. w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko.