Zmiana na pozycji liderów podczas Baborówko Autumn Show 2021

W najwyższej klasie zawodów – CCI4*-S o nagrodę Lotto – zmiana na pozycji lidera. Po próbie terenowej na miejsce pierwsze awansowała reprezentantka Szwecji – Amanda Staam (SWE) z CORPOUBET AT. Na miejsce drugie z miejsca pierwszego spadł Mateusz Kiempa (POL) z koniem LASSBAN RADOVIX. Miejsce trzecie po próbie terenowej zajął Paweł Warszawski (POL) z HATTERIA II.

W konkursie CCI3*-S o nagrodę Kuhn Maszyny Rolnicze po próbie terenowej także zmiany w pierwszej trójce. Na miejsce pierwsze z miejsca trzeciego awansowała Caro Hoffrichter z koniem LUCKY V/H TRAPPERSVELD. Miejsce drugie obroniła Antonia Baumgart (GER) z koniem LAMANGO. Miejsce trzecie przed ostatnią próbą należy do reprezentantki Niemiec – Pii Münker (GER) z koniem JARD.

Po próbie terenowej bez zmian w pierwszej trójce w klasie CCI2*-S o nagrodę Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Po bezbłędnych przejazdach i w normie czasu swoje pozycje utrzymali: Josephine Schnaufer-Völkel (GER) z GINGER SPICE 3 na pierwszym miejscu, Jerome Robine (GER) na koniu AVATAR 42 na drugim miejscu oraz Pia Münker (GER) z koniem CASCABLANCA na miejscu trzecim.

Dziś zakończyła się rywalizacja w klasie CCI1*-Intro. Konkurs wygrała Stella Maria Stöhr (GER) na CATWALKER. Miejsce drugie – Ann-Catrin Bierlein (GER) na MAGIC MOMENT, miejsce trzecie – Kerstin Häusermann (SUI) na JIM KNOPF P.

Dziś zakończył się także konkurs CNC1*, w ramach którego rozgrywany był Finał Pucharu Polski WKKW w kategorii juniorów młodszych. Pierwsze miejsce i złoty medal Pucharu Polski WKKW 2021 w kategorii juniorów młodszych zdobyła Karolina Miś. Drugie miejsce i srebrny medal należy do Marii Krzywdy, a miejsce trzecie i brązowy medal – do Patrycji Urbaniak.

Plan transmisji na jutro:

10.30 – CCI2*-S o nagrodę Samorządu Województwa Wielkopolskiego
13.15 – CCI4*-S o nagrodę LOTTO
15.45 – CCI3*-S o nagrodę KUHN Maszyny Rolnicze

Transmisja przygotowana jest przez Świat Koni.

Wyniki online dostępne są na: https://zawodykonne.com/zawody/199/3