PRZEŻYJ SPORTOWE EMOCJE W PIERWSZYM RZĘDZIE

Cieszymy się, że możemy zaprosić Państwa do Strefy VIP podczas prestiżowych międzynarodowych zawodów Baborówko Jumping. Nasza oferta VIP została stworzona z myślą o zapewnieniu gościom wyjątkowego doświadczenia, które połączy świetne widoki, wykwintny poczęstunek oraz dogodne usytuowanie przy arenie głównej zawodów. Gwarantujemy Państwu niezapomniane wrażenia oraz najlepszą atmosferę do śledzenia wyników najlepszych jeźdźców.

SPĘDŹ WEEKEND W KOMFORTOWYCH WARUNKACH

Strefa VIP to miejsce, gdzie Twój komfort i miło spędzony czas są naszym priorytetem. Przygotowaliśmy ciepły bufet, owoce oraz przekąski, a także napoje (wraz z winem i prosecco). Jesteśmy pewni, że nasza gastronomia umili każdy moment spędzony w na Baborówko Jumping Show.

SKORZYSTAJ Z OKAZJI DO SPOTKAŃ BIZNESOWYCH

Oferujemy otoczenie, w którym nasi goście mogą spokojnie spędzić czas w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach, wymieniając się pasją do jeździectwa i sportów konnych, ale także szeroko pojętego biznesu. To doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów, wymiany pomysłów i inspirujących rozmów.

WEŹ UDZIAŁ W AUKCJI BABORÓWKO FOAL AUCTION

Wybierając Strefę VIP, mogą Państwo osobiście wziąć udział w naszej aukcji źrebiąt skokowych Baborówko Foal Auction, która odbędzie w piątkowy wieczór (09.08). Wierzymy, że to pomoże Państwu dokonać najlepszego wyboru zgodnie z własnymi oczekiwaniami. To wyjątkowa okazja dla hodowców, jeźdźców i miłośników koni, aby zdobyć źrebaki o doskonałych genach, wiodących rodowodach i obiecującym potencjale sportowym.

 

Dołącz do naszej loży VIP i przeżyj te wyjątkowe emocje razem z nami. 

OFERTA VIP stoliki 6 os.:

  • 7.000 zł netto 6 os./3 dni
  • 5.000 zł netto 6 os./2 dni
  • 3.000 zł netto 6 os./1 dzień

OFERTA VIP stoliki 4 os.:

  • 6.000 zł netto 4 os./ 3 dni
  • 4.000 zł netto 4 os./ 2 dni
  • 2.500 zł netto 4 os./ 1 dzień

KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strefa VIP jest ograniczona pod względem dostępności, dlatego zalecamy wcześniejszą rezerwację miejsc.


Powrót