Baborówko Autumn Show 2021 na rozpoczęcie jesieni

Na zakończenie sportowego sezonu tradycyjnie w Ośrodku Jeździeckim Baborówko odbędą się międzynarodowe zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. W tym roku organizatorzy zapraszają na Baborówko Autumn Show 2021 w terminie 30 września–3 października.

W sportowym programie zawodów odbędą się międzynarodowe i krajowe konkursy, a w ich ramach rozegrany zostanie Finał Pucharu Polski WKKW. Na starcie w Baborówku zameldują się najlepsi polscy jeźdźcy i amazonki, by walczyć o medale w 6 kategoriach wiekowych i w kategorii klubowej. Jak co roku nie zabraknie także najbardziej utytułowanych zawodników z zagranicy i gwiazd światowego formatu, w tym medalistów Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata.

Warto spędzić w Baborówku pierwszy weekend października, by skorzystać z pięknych terenów Ośrodka Jeździeckiego Baborówko. Trybuny przy imponujących przeszkodach terenowych na trasie crossu czy przy dużej przeszkodzie wodnej to doskonałe lokalizacje, by przysiąść, kibicować zawodnikom i podziwiać piękno koni w skoku czy w galopie.

Wstęp na Baborówko Autumn Show 2021 jest bezpłatny. Podczas zawodów organizatorzy przypominają o konieczności przestrzegania aktualnych obostrzeń epidemiologicznych.