Otwarty system zgłoszeń na Baborówko Horse Sale Show 2019

W ostatni weekend września w Baborówku po raz czwarty odbędzie Baborówko Horse Sale Show – międzynarodowe i regionalne zawody WKKW oraz aukcja koni sportowych. FEI Entry System dla zawodników jest już otwarty.

W programie zawodów znalazły się trzy konkursy międzynarodowe: CCI4*-S, CCI3*-S i CCI2*-S oraz konkurs regionalny ZR-L i CNC1*. Zawody rozegrane zostaną w klasycznym formacie: w piątek odbędą się próby ujeżdżenia, w sobotę – próby terenowe, a w niedzielę – skoki przez przeszkody i ceremonie zwycięzców.

Po raz kolejny w ramach Baborówko Horse Sale Show rozegrany zostanie Finał Pucharu Polski WKKW. W niedzielę, po dwunastu eliminacjach przez cały otwarty sezon, poznamy zwycięzców w sześciu kategoriach wiekowych oraz najlepszy klub.

W czasie Baborówko Horse Sale Show odbędzie się aukcja koni sportowych z predyspozycjami do WKKW i skoków przez przeszkody. Obecnie trwa selekcja koni (do 16 sierpnia), a sama licytacja odbędzie się w sobotę (28 września) podczas zawodów.

Baborówko Horse Sale Show 2019 odbędzie się w dniach od 27 do 29 września 2019 r. w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko.