Program Wolontariat podczas Festiwalu Jeździeckiego w Baborówku to wyjątkowa przygoda, która niewątpliwie różni się od innych! Kameralne grono wolontariuszy, którzy spędzają cały tydzień razem podczas tej emocjonującej imprezy to przepis na niesamowite przyjaźnie oraz cudowne wspomnienia! Wolontariusze wykonują razem najróżniejsze zadania, dzięki którym zdobywają ogromne doświadczenie w tej dyscyplinie!

Co? Kiedy?
Program Wolontariat odbywa się 20-26 maja 2024 podczas Festiwalu Jeździeckiego w Baborówku!

Co robimy?
Zadania są przeróżne! Od poniedziałku szukujemy stajnie na przyjazd koni i zawodników oraz pomagamy im się zadomowić na terenie, a także szykujemy cross! Podczas zawodów asystujemy sędziom podczas próby ujeżdżeniowej, crossowej oraz pomagamy gospodarzom parkuru podczas próby skokowej! Są też zadania dodatkowe w biurze zawodów lub podczas dekoracji konkursów. Dla każdego coś innego a zakres zadań zmienia się każdego dnia wraz z rytmem zawodów!

Co trzeba zrobić, żeby dołączyć do nas? To bardzo proste!

  • wystarczy mieć skończone 16 lat
  • być dostępnym minimum 2 dni w terminie 20-26 maja 2024! Pamiętajcie, że dyspozycyjność od poniedziałku zwiększa Wasze szanse na dostanie się!
  • poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy do 28 kwietnia 2024

Gdzie się zgłosić?!
Wypełnij uważnie formularz zgłoszeniowy - przejdź

Dodatkowe informacje:

Terminarz rekrutacji:

  • Startujemy! 1 marca 2024
  • Rekrutacja potrwa do 28 kwietnia! Zgłoszenia wysłane po terminie nie będą brane pod uwagę!
  • Wyniki rekrutacji - ogłosimy 5 maja 2024

Dodatkowo oferujemy wolontariuszom darmowy nocleg na strychu budynków folwarcznych Baborówka, jeden ciepły posiłek dziennie oraz dostęp do lodówki z podstawowymi produktami spożywczymi! Nie zabraknie również gadżetów - między innymi czapki oraz koszulki Baborówka! Po zakończonym wolontariacie każdy wolontariusz otrzyma zaświadczenie o udziale w Programie Wolontariat!

Masz pytania!? Pisz śmiało!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia już w maju!
Koordynator Programu Wolontariat
Celina Napora


Powrót